Kurzy zdarma cez Úrad práce →

Ihličková mezoterapia len pre zdravotníckych pracovníkov

Mezoterapia je revitalizačná omladzujúca metóda, určená všetkým vekovým kategóriám ako prevencia starnutia vďaka extrémnej dávke výživných látok priamo do pokožky. Špeciálne produkty pre omladenie pleti, zmenu kontúr tela ,alebo na liečbu a na odstránenie problému s vypadávaním vlasov. Mnohopočetnými mikroinjekciami sa intradermálne aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín, antioxidantov a koenzýmov.

 • 3 hodiny školenia, potrebná modelka
 • 1 hodina teoretická časť
 • 2 h praxe

Školenie PLAZMATERAPIE (DRACULA TERAPIA alebo DRAKULOTERAPIA) – prirodzené omladenie krvnou plazmou pre zdravotníckych pracovníkov

Základné školenie trvá 1 deň a skladá sa z teoretickej a praktickej časti (živá modelka).

Následne účastníčky dostanú certifikát o úspešnom absolvovaní školenia.

Počas nasledujúceho mesiaca majú účastníčky možnosť prácu na vlastných klientkách podľa potreby konzultovať s Dr. Vičanovou na základe zaslaných fotografií.

Cieľom absolvovania školenia je zvýšenie kvalifikácie v odbore.

MEAPLASMA PRGF / DRACULA TERAPIA / REŠTART BUNIEK / PRIRODZENÉ OMLADENIE OBOHATENOU PLAZMOU PRGF

Drakula terapia alebo inak nazývaná plazmaterapia je ošetrenie s pacientovou vlastnou obohatenou krvnou plazmou. Ide o revolučnú metódu, pri ktorej využívame prirodzený regeneračný účinok pacientovej vlastnej plazmy. Vďaka tomu dochádza k zmenám na bunečnej úrovni, reštartovaniu buniek, ktoré začnú fungovať ako vo veku 25 rokov. Účínok je trvalejší ako pri iných metódach. Výhodou tohto ošetrenia je využitie vlastnej krvi, nevyužívajú sa cudzorodé látky. V prírode neexistuje žiadne sérum, ktoré by obsahovalo toľko prírodných proteínov a rastvových faktorov ako Vaša vlastná plazma.

Táto metóda stimuluje prirodeznú obranyschopnosť pokožky a zaručuje novotvorbu vlastného kolagénu. Najdôležitejšie bunky počas hojenia rán sú práve krvné doštičky a tie práve vedú k tvorbe nového vlastného kolagénu. Veľké množstvo rastových faktorov uvoľňuje práve aktivácia krvných doštičiek. Následne tieto rastové faktpry stimulujú fibroblasty a takisto napomáhajú pri tvorbe vlastného kolagénu. Výsledný efekt je pevnejšia a výrazne plnšia pokožka bez vrások.

Celý zákrok trvá cca 1 hodinu. Pre dlhotrvajúci efekt sa doporučuje vykonať zákrok viackrát za sebou.

Používame certifikovanú technológiu MEAPLASMA, ktorá zachováva 3-4 násobne viac trombocytov. Skúmavky MEAPLASMA PRP sú takisto certifikované pre získanie obohatenej plazmy PRP.

Po aplikácii Meaplasmy je možnosť zarobiť aj Váš vlastný Meaplasma Cream na domáce použitie.

Školenie KYSELINA HYALURÓNOVÁ len pre zdravotníckych pracovníkov

Kyselina hyalurónová sa prirodzene nachádza v ľudskom tele. V najvyšších koncentráciách sa vyskytuje v tekutinách v očiach a kĺboch. Momentálne sa používa v oblasti medicíny a estetických zákrokov, pričom sa extrahuje z kohútích hrebeňov alebo sa vyrobí baktériami v laboratóriu.

Používame materiály :

Stylage Special Lips
Stylage Special Lips Lidocaine
Juvederm Ultra Smile
Juvederm Volbella
Juvederm Ultra 2
Juvederm Ultra 3
Dokonalé pery je možné dosiahnúť ich modelovaním pomocou kyseliny hyalurónovej, ktorá umožňuje kontrolu nad ich objemom pomocou injektovanej látky. Injekcie je možné podávať postupne, až pokým sa nedosiahne požadovaný výsledok. Rany sa veľmi rýchlo hoja a akékoľvek nerovnosti môžu byť ľahko rozpustené. Ak porovnáme túto metódu s inými výplňami, vzniká pri nej menší opuch a modriny. Výplne vydržia cca 6 mesiacov, všetko záleží od metabolizmu. U niektoho môže trvať dokonca o pár mesiacov dlhšie.

Školenie botulotoxin – DYSPORT pre všetkých zdravotníckych pracovníkov

Botulotoxín (BTX) je neurotoxický proteín vyprodukovaný baktériou Clostridium botulinum a príbuzné druhy. Využíva sa v medicíne, výskume a kozmetike, pričom jeho úlohou je uvoľňovať svalové stiahnutia.

Odstránenie mimických vrások je metóda, pri ktorej sa dôsledne meria a povrchovo aplikuje botox v malých množstvách. Vrásky sú touto metódou znížené na minimum alebo úplne odstránené.
Účinok je možné pozorovať už po 2 dňoch od aplikácie, pričom trvá maximálne 6 mesiacov v závislosti od metabolizmu pacienta. Po tejto procedúre je tvár omladená a výborne odpočinutá. U niektorých pacientov sa môžu prejaviť mierne modriny a opuchy v oblasti vpichu. Riziko vzniku vedľajších účinkov pri tejto metóde je minimálne.

 • Odstránenie vrások z čela
 • Odstránenie jemných línií na vonkajších častiach okolo oka
 • Odstránenie jemných línií nad perami
 • Odstránenie vrások v rohoch pier
 • Odstránenie hrbolčekov brady
  Botox injekcie môžu byť kombinované s inými intervenciami.
 • A inéNefertiti Lift je použitie botox injekcie na úpravu kože v oblasti krku a dolnej časti tváre, pričom ide o úpravu jej čŕt. Pri tejto metóde dochádza k vyhladeniu pokožky.

Aplikácia trvá do 30 minút a je takmer bezbolestná. V mieste vpichu vznikajú malé modrinky. Výsledný efekt trvá maximálne 6 mesiacov.

Odstránenie nadmerného potenia botoxom je moderná metóda, ktorá zabraňuje nadmernému poteniu u pacienta aplikáciu botoxu. Ten je aplikovaný do podpazušia a zabraňuje prechodu z potu z potnej žľazy. Pacient týmto zákrokom dosiahne buď úplne odstránenie potenia v mieste ošetrenia alebo jeho minimalizáciu.

Celý zákrok trvá do 30 minút a výsledný efekt vydrží takmer pol roka.

Viac školení a ceny tu..