Pravá orientálna epilácia

Trvalá redukcia nežiadúceho ochlpenia prírodným produktom.

vicanova-profil-5PaedDr. Daša Vičanová, PhD. ako jediná na Slovensku vlastní certifikát, ktorý získala za 1. miesto v súťaźi zameranej na využitie prírodných produktov v oblasti kozmetík v USA. Američania ocenili pravú orientálnu epiláciu PaedDr. Vičanovej najmä preto, že ide o prírodný produkt, ktorý pomáha zbaviť sa nežiadúceho ochlpenia.

Nechcete sa už viac trápiť s dlhotrvajúcim holením častí tela, ktoré vystavujete každodenným pohľadom? Máte už dosť vyhadzovania peňazí na holiace strojčeky, žiletky, ale zároveň chcete byť IN? Odpoveď na tieto otázky je jednoznačná – epilácia.

epilacia-nohy-lalia

Rozhodnutie pre tú správnu metódu epilácie je však tak isto náročné. Laserová epilácia je finančne nákladná terapia s nutnosťou absolvovať ju viackrát za sebou – výsledok však nikdy nie je 100 %. Epilácia voskom je finančne dostupnejšia, ale bolesť, akou si musíte prejsť, nestojí za to. Navyše do voskovej zmesi sú často primiešavané chemické prípravky, ktoré dráždia pokožku a vznikajú na nej pre pohľad nepekné fľaky a vyrážky. Tým správnym riešením je orientálna epilácia!

Orientálna epilácia je trvalá redukcia nežiaduceho ochlpenia prírodným produktom. Epilačná zmes vás zbaví chĺpkov na tvári a celom tele. Po epilácii pokožka zostáva jemná, hladká a nezanecháva žiadne defekty na koži. Vykonáva sa počas celého roku. Je vhodná pre dámy aj pánov.